E papritur, Fjolla Morina shkatërron çantën e mbi 30 mijë eurove

By

Fjolla Morina ka shkatërruar një gjë shumë të vlefshme që e kishte në garderobë.

Ajo e ka hedhur dhe luajtur me të, çantën e markës Hermes që kushton mbi 30 mijë euro.

Këtë e zbuloi ajo vet përmes Instagramit ku edhe ka postuar foto.

Bashkë me Fjollën ishte edhe vajza e saj e vogël.

Pos çantës, këngëtarja ka luajtur edhe me orën e saj Rolex./Prive.al

Artikuj të ngjashëm