Valdrin Sahiti në prag të bajramit viziton SOS Fshatin (Foto)

By

Dizenjatori Valdrin Sahiti në prag të festës së Bajramit ka marrë një iniciativë. Ai ka vizituar sot SOS Fshatin e përpos një vizitës ai ka dhuruar 25 fustane.

Ai ka shfrytëzuar armën e tij të fortë për ti gëzuar 25 vajza.

Këtë lajm Sahiti e ka bërë të ditur përmes llogarisë së tij në instagram duke shkruar:  Unë besoj se gëzimi duhet ndarë ,secili në mënyrën e vet . Mënyra ime është t’i gëzoj njerëzit përmes së bukurës. E bukura nuk është luks ,është në thelbin e njeriut . Ne sot do t’i gëzojmë për Bajram 25 vajzat e rrituara të “SOS -Fshatit “ku do ju dhurojmë 25 fustane që edhe ato të duken bukur për këtë festë.  Ne po shkojmë ,na dëshironi fat”

Inciativa e VS është mirëprituar nga SOS Fshati dhe Prive.al sjell disa fotografi gjatë dhurimit të fustaneve./Prive.al
2 3 4 5

Artikuj të ngjashëm