E PABESUESHME: Këtë emër tejet të njohur të estradës e refuzoi Kidda për bashkëpunim (VIDEO)

By

I ri, me një stil tejet unik dhe i famshëm në një kohë tejet të shkurtër. Reperi kosovar Kidda, ishte i ftuari i sotëm i Alaudin Hamitit në emisionin Nd’rrimi i Natës në Klan Kosova.

Reperi për plot 40 min rrëfeu gjëra nga jeta e tij në Suedi dhe muzika e cila edhe e ka kthyer në Kosovë.

Në lojën Haje ose Thuaje, ai na habiti pak me një përgjigje të cilën nuk do e priste askush. Në njërën nga pyetjet e zakonshme të kësaj loje në NIN – se me kë s’ka pranuar të bashkëpunojë, ai e ka thënë emrin e një këngëtareje shumë të njohur shqiptare.

“Me Tunën s’kam pranuar”, ka thënë Kidda, i cili s’ka pranuar të hajë asgjë në këmbim të kësaj përgjigjeje. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm