E MREKULLUESHME: Ja si qesh Rene me Robertin (VIDEO)

By

Rene Berisha, është ndër fëmijët më të ëmbël të këngëtarëve të estradës kosovare.

Vajza e këngëtares së famshme Nora Istrefi dhe këngëtarit Robert Berisha, po rritet dhe po ua shton prindërve të saj kujtimet e bukura.

Një nga këto momente me vajzën e saj, Nora e ka publikuar në profilin e saj në Snapchat, ku Rene pasi e puth babain Robertin, kthehet dhe ia fut të qeshurës gazmore fëmijërore, duke të shkrirë nga ëmbëlsia. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm