Dalin fotot e para nga festa për Renée

By

Ditën e sotme, Renée feston ditëlindjen.

Vajza e çiftit të famshëm, Nora dhe Robert mbushë plot katër vite.

Normalisht, nuk kishte se si të mos mungonte një festë e madhe, organizuar për Renée.

Prive.al ka siguruar fotografitë nga eventi ku shihen shumë fëmijë pjesë e festës.

Urime për Renée, edhe 100! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm