“Sunny Hill Festival” gati të hap dyert e tij për ju (FOTO)

By

Sunny Hill Festival nis sot në ora 14:00.

Festivali është gati për t’i hapur dyert për adhuruesit e muzikës në orën 12:00.

Nga sot, deri më 7 gusht, do të performojnë artistë të famshëm në botë dhe yje vendor si: Dua Lipa, J Balvin, Skepta, Diplo, Yll Limani Elvana Gjata, Dhurata Dora, Ledri Vula, Azet, Zuna dhe më shumë artistë të tjerë.

Mos harroni, në hyrje ju do të kontrolloheni nga sigurimi dhe duhet të keni me vete biletën dhe ID/pasaportën.

Artikuj të ngjashëm