“Gati” sjell Nora Istrefin, Claydee dhe Eli Malaj në një bashkëpunim

By

Nora Istrefi, Claydee dhe Eli Malaj kanë lansuar bashkëpunimin muzikor.

“Gati” titullohet bashkëpunimi muzikor, i cili u publikua i realizuar me videoklip.

Për muzikën e këngës u kujdes Claydee, Nora dhe Nurtel, ndërsa për tekstin e këngës Adelina Mehija dhe BimBima.

Në linkun e mëposhtëm dëgjojeni të plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm