Pas lindjes, Dojna Mema vjen me një mesazh të fuqishëm

By

Me 20 gusht, moderatorja Dojna Mema dhe artisti Vlashent Sata u bënë prindër për herë të parë.

Në jetë erdhi nja djalë që i lanë emrin Nolan Sol Sata. Lajmin e bukur e dha vetë moderatorja me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram.

View this post on Instagram

A post shared by Dojna Mema (@dojnamema)

Ndërkaq, dy javë pas lindjes ajo erdhi me një mesazh shumë të fuqishëm për të gjitha gratë.

“Jam krenare per trupin tim qe per nente muaj ishte shtepia e nje qenieje tjeter dhe i dha jete dashurise me te madhe times. Keshtuqe barkun e maskuar ne xhinset dy masa me te medha dhe shenjen e operimit i dashuroj ne çdo milimeter te tyrin. Faleminderit Zot”, shkroi ajo. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Dojna Mema (@dojnamema)

Artikuj të ngjashëm