Ky është i eleminuari i sotëm në ‘Big Brother VIP’

By

Përveç surprizave dhe debateve, spektakli i sotëm ka pasur edhe një të eleminuar.

Pjesa më e madhe e banorëve kanë qenë në nominim duke ulur kështu mundësinë për të parashikuar të larguarin e rradhës.

Pas disa minutash ethe dhe tension, moderatorja Arbana Osmani tregoi emrin e banorit i cili ndërpreu zyrtarisht këtë eksperiencë.

Kledi Hysa është konkurenti i cili humbi përfundimisht mundësinë për çmimin e madh prej 100.000 eurosh.

Artikuj të ngjashëm