Ofertë e parezistueshme: Parfum ‘Mercedes’ dhe çantë dhuratë, ja ku mund t’i gjeni për 8 mars!

By

Pothuajse të gjithë duam dhe jemi të përkushtuar për nënat, motrat, të dashurën apo gruan në ditët e tyre të veçanta.

Sidomos për 8 marsin, që njihet ndërkombëtarisht si Dita e Gruas, një dhuratë përveç fjalëve të bukura, do ishte mënyra më e mirë për t’ua kujtuar sa shumë i vlerësoni dhe respektoni.

E për këtë ditë kaq speciale, Minimax ofron produktet më të dashura për gjininë femërore.

Ju mund të blini aty një çantë së bashku me një parfum për gruan që e vlerësoni më së shumti në jetë.

Parfumin e markës Mercedes, një risi në Kosovë, mund ta merrni për 69.90 euro, ndërsa çanta vije si dhuratë nga Minimaxi për çdo parfum që ju blini për 8-të mars. /Prive.al

ARTIKULL I SPONZORIZUAR! PRIVE

Artikuj të ngjashëm