A do e njihnit Beartin në foton e para katër viteve?

By

Është pa dyshim një ndër meshkujt më atraktiv shqiptar me linjat e tij trupore.

View this post on Instagram

A post shared by Beart Rexhepi (@beartrexhepi)

Por, për të mbërritur deri në këtë pikë, Beart Rexhepi ka pasur shumë punë dhe sigurisht, çdo gjë e ka nisur nga zero.

Se si dukej para ushtrimeve të trupit, ai e ka treguar përmes një postimi në rrjete sociale.

Bearti ka ndarë me ndjekësit një foto të vjetër duke treguar se ushtron prej katër vitesh. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm