E ‘fshihte’ nga publiku, i dashuri befason Fjoralbën në program

By

Prezantuesja Fjoralba Ponari siç e ka bërë të ditur u përball me COVID-19 për herë të dytë, pasi e kaloi në Qershor të 2020-ës.

Kësaj radhe, simptomat i ka pasur më të theksuara.

E për t’ia zbukuar ditët në karantinë, programi “Më thuaj një dëshirë” dhe miqtë e saj kanë menduar për një befasi.

Poshtë shtëpisë, teksa Fjoralba qëndronte në ballkon, poshtë e prisnin miqtë por edhe i dashuri.

Kjo ishte paraqitja e parë e tij që deri vonë fshihej nga Fjoralba edhe në fotografi. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm