Ora e re e Noizyt kushton sa një shtëpi… (FOTO)

By

Noizy njihet për shpenzime marramendëse, sidomos kur është fjala për ora të dorës.

Së fundmi, reperi ka zgjedhur orë nga marka Richard Mille.

Çmimi i saj është hiç më pak se 175 mijë euro dhe këtë e zbuloi faqja whattheywearin.

Noizy ka edhe ora të tjera të cilat po ashtu kapin këto lloj shifrash./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BrLENAYnKJZ/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1s2hizka09qjc

Artikuj të ngjashëm