Enca zbulon detajet e projektit të ri në bashkëpunim

By

Enca duket se është gati për një tjetër projekt të ri.

Pas disa muajsh në heshtje, këngëtarja duket se është gati të ‘godasë’ sërish.

Përmes rrjeteve sociale, ajo ka deklaruar se kënga e re do të jetë në bashkëpunim, pa e zbuluar se me kë.

Artistja është shprehur e bindur që krijimi muzikor në fjalë do jetë hiti i këtij viti dhe njëkohësisht do jetë i papritur sepse siç është shprehur, ‘vë bast që nuk mund të gjejmë se me kë vjen në duet’. /Prive.al

View this post on Instagram

ENCA feat ? = 💣

A post shared by ENCA (@enca) on

Artikuj të ngjashëm