Unikkatil do t’i rikthehet skenës për festën e pavarësisë

By

Unikkatil ishte goxha aktiv këtë verë me një koncert të madh në Mitrovicë dhe performanca që pasuan për herë të parë në qytetet kryesore të Kosovës.

Reperi i njohur ka njoftuar se do ti rikthehet skenës me 30 nëntor me rastin e festës së pavarsisë së Shqipërisë. Ai ka bërë të ditur përmes një postimi në rrjetin social Instagram se koncerti i tij i rradhës do të mbahet në Avalon Club në Luzern të Zvicrës. /Prive.al

View this post on Instagram

Shihemi për festën e pavarësisë!!! 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 30 Nëntor @avalonclubluzern 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱!!!

A post shared by Unikkatil (@unikkatilofficial) on

Artikuj të ngjashëm