Booom! Vjen ‘Redrum’ i shumëpritur nga Era

By

Era Istrefi siç edhe kishte paralajmëruar sapo ka publikuar klipin e ri ‘Redrum’

Për realizimin e këtij projekti janë angazhuar një ‘armatë’ e tërë e stafit, nga producenti deri tek detajet më të vogla të kurimit të imazhit.

Kënga ‘Redrum’ është e para që prej ‘Bonbon’ në Dhjetor të 2015-tës që i dha Erës suksesin ndërkombëtar dhe kontratën me Sony Ultra Music të cilën do e ëndërronte secili artist.

Se si do jetë rrugëtimi i ‘Redrum’, mbetet të shihet teksa premisat janë shumë të larta. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm