E festoi ditëlindjen dhe kjo është dhurata luksoze që mori Adelina nga familja

By

Me 14-të dhjetor të këtij viti, këngëtarja e njohur shqiptare Adelina Ismaili, u bë 39 vjeçare.

E ashtuquajtura “diva” e muzikës shqiptare, ka festuar ditëlindjen pas shumë kohësh në Kosovë, pranë familjarëve të saj, bashkëshortit, djalit dhe motrave, Zanfinës dhe Emës.

Dhe sigurisht, kjo ditëlindje s’kishte si të shpëtonte pa një super dhuratë nga familja e saj.

Ata i kanë blerëkëngëtares një palë këpucë të markës luksoze “Christian Loubotin”, e Adelina s’eka fshehur entuziazmin, por i ka publikuar ato në Instagram, duke i falënderuarnjerëzit e afërt që u kujdesën ta gëzojnë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm