Vështirësia e vetme që do të hasni në Dukley? Të zgjidhni mes njërës nga këto hapësira

By

Dukley Hotels & Resorts në Budva ju premton pushime në parajsë, por edhe ju vendos në një dilemë të vështirë – të zgjidhni në mes hapësirave nga hoteleve që ajo ofron!

Këto ditë iu kemi prezantuar me parajsën që mund ta shijoni në Budva të Malit të zi.

Dukley Hotel & Resort është një oaz i qetë i vendosur në sfondin e një prej vendeve më historike në Evropë dhe përtej saj mund të shijoni dinamikën që ofron Budva.

View this post on Instagram

#LjetujDoma 🇲🇪 The Ultimate Staycation ✨⠀ ⠀ Join us at Dukley for a transcending holiday experience at special rates, tailored for Montenegrin citizens and expats!⠀ ⠀ This offer includes:⠀ ⠀ 🔹 40% discount on stay in Dukley Hotel & Resort and @infinityhotel.bydukley 🔹 10% discount at Dukley Seafront Restaurant⠀ 🔹 A la Carte breakfast at Dukley Seafront Restaurant⠀ 🔹 Complimentary access to the Moët & Chandon Beach⠀ 🔹 Complimentary access to the Dukley Infinity Pool Club and more!⠀ ⠀ For more information and reservations visit the link in bio 🔝

A post shared by Luxury Hotel & Resort in Budva (@dukleylifestyle) on

Të gjithë ata që pëlqejnë të bukurën natyrore dhe rahatinë e luksit resorti është adresa e vetme. Resorti ofron intimitet të plotë me pamje gjithëpërfshirëse të Detit Adriatik, qasje të drejtpërdrejtë në pasuritë bregdetare ekskluzive në plazh, dhe një përzgjedhje bareve e restoranteve.

Krahas ambienteve të bollshme dhe elegante, duke përdorur me mençuri atë që natyra ka siguruar, Dukley Hotel & Resort ka krijuar vende unike që kënaqin çdo shqisë tuajën – mund të zgjidhni mes tri plazhe private, të shijoni kohën në një Klub Pishine, e për të darkuar e drekuar mund të zgjidhni mes katër restoranteve brenda resorit të cilët ofrojnë kuzhina të ndryshme.

Hotel Harmonia nga Dukley ofron një ndërthurje luksoze, rehati dhe stili në një ambient piktoresk me pamje befasuese mbi detin Adriatik.

Atmosfera e ngrohtë dhe mikpritëse, ambienti i qetë me çdo lloj rehatie dhe ambienti spektakolar i Budva, i kombinuar me mikpritjen dhe profesionalizmin e stafit, janë ndër tiparet kryesore që e bëjnë një qëndrim në Hotel Harmonia nga Dukley unik. Lëreni botën e përditshme prapa dhe niseni në një udhëtim të pakujdesshëm të relaksimit dhe kënaqësisë së pafund.

Së bashku me rezidencat luksoze të dizajnuara në mënyrë unike të Hotel Dukley & Resort, Infinity Hotel nga Dukley shton ofertën ekskluzive të gadishullit Zavala me 15 dhomat e saj elegante dhe të bollshme.

I përkulur në pikën më të lartë të Zavala, Hotel Infinity nga Dukley krenohet me pamje madhështore mbi Budva dhe Bečići, si dhe një përzierje tërheqëse të luksit, zgjuarsisë dhe stilit të nënshkrimit të Dukley.

View this post on Instagram

Relax and Recharge at @infinityhotel.bydukley this August with 20% off on our best available rates.☀️⠀ ⠀ Elegantly designed and decorated, Infinity Hotel offersexceptional comfort and amenities, and boasts stunning sea views.⠀ ⠀ Our Special Offer includes:⠀ ⠀ 🔹20% discount on the published rate⠀ 🔹10% discount at @dukleyseafrontrestaurant ⠀ 🔹À la Carte breakfast at Dukley Seafront Restaurant⠀ 🔹Fruit plate and freshly squeezed juice on arrival⠀ 🔹Complimentary Welcome drink⠀ 🔹Complimentary access to the Moët & Chandon Beach⠀ 🔹Complimentary access to the Dukley Infinity Pool Club⠀ & more!⠀ ⠀ For more information and reservations visit the link in bio 🔝⠀

A post shared by Luxury Hotel & Resort in Budva (@dukleylifestyle) on

Artikuj të ngjashëm