Elinel për vajzat repere: Shyqyr që dolën në skenë!

By

Repi pa konflikte e vargje të egra në tekst, nuk shkon. Të paktën kështu mendon reperi i famshëm Elinel, kënga e të cilit u vodh nga një reper me famë ndërkombëtare.

Duke folur në një intervistë për Prive rreth hapave që do të ndërmarrë për ta hedhur në gjyq reperin Drake, Elinel ka folur edhe për paraqitjen e vajzave repere në skenën shqiptare së fundmi.

“E kanë bërë industrinë më interesant. I ka munguar kjo skenës muzikore shqiptare. Femrat e kanë inatin më të madh dhe e kanë bërë repin ashtu siç duhet të jetë me “beef” e me “Diss”, ka deklaruar Elinel.

Ndiqeni të plotë intervistën e tij:

Artikuj të ngjashëm