Simpatik apo jo? E gjeni dot kush është reperi i famshëm në foto?

By

Gati se e njëjta fytyrë.

Shuma pak paska ndryshuar ai nga tiparet që kishte në fëmijëri. Si asnjëherë më parë, reperi i famshëm kosovar Buta, ka publikuar në profilin e tij në Instagram, disa imazhe nga fëmijëria.

Dhe është një fotografi e vitit 2005-së që na i mori zemrat.

I veshur në njëbluzë të verdhë, ai ishte një çun shumë simpatik ashtu siç është edhe tash,sepse pak paska ndryshuar nga ajo kohë. /Prive.al

View this post on Instagram

2005

A post shared by Buta (@bashbuta) on

Artikuj të ngjashëm