E ëma e Rita Orës na prezanton motrën e saj binjake!

By

Këngëtarja e njohur Rita Ora pavarësisht sukseseve që ka arritur në karrierë deri më tani një gjë që ka bërë e që është për t’u vlersuar shumë është respekti dhe mirënjohja për familjen e saj.

Pothuajse kudo që shkon përpos motrës, krahas këngëtares janë edhe babai e nëna me të cilët ajo është mjaft e lidhur.

E pikërisht nëna e saj Vera po del të jetë mjaft aktive në rrjete sociale teksa ditën e sotme na ka befasuar përmes një postimi.

Ajo publikoi një fotografi të disa viteve më parë kur ajo shihej në moshë të re e krahas saj ishte edhe motra e saj të cilën ajo tregoi se e ka binjake. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm