Miriam Cani nuk e ndalë buzëqeshjen as për këtë arsye..

By

Jemi mësuar ta shohim gjithmonë të buzëqeshur duke reflektuar pozitivitet.

Që nga rikthimi saj në skenën e muzikës vendore ajo ka marrë simpatinë e publikut.

Është fjala për Miriam Canin e cila ka një kohë që nuk ka publikuar ndonjë projekt muzior. Arsye për këtë mund të jetë lindja vajzës pasi ajo është përkushtuar mjaft ndaj saj dhe bashkëshortit.

Ndërsa këtë ditë ajo ka treguar edhe një herë bukurinë e saj natyrale duke postuar një fotogafi në profilin e saj në Instagram. “Shiu nuk e ndalë buzëqeshjen”, ka shkruar këngëtarja në përshkrimin e fotografisë ku duket për mrekulli pa make up./prive.al/

Artikuj të ngjashëm