Vallëzoni me Ponin në këngën e re

By

“Vallëzo me mua” është kënga e re nga Poni!

Kënga është publikuar në Youtube vetëm në versionin audio dhe së shpejti do të publikohet dhe me videoklip.

Nëse nuk e dëgjuat ende, më poshtë e keni të plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm