Publikohet ‘Pse’-ja e Bleros

By

Është publikuar kënga e shumëpërfolur e Bleros në bashkëpunim me Alex.

‘Pse’ është realizuar nga Pyrgo në studion e Elephant dhe natyrisht që është shoqëruar edhe me videoklip.

Kujtojmë se Blero verës erdhi me ‘Jo jo’ kurse për Alexin si i ‘rekrutuar’ i ri në grup ky është projekt debutues. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm