E diela ndryshe e Gjikos dhe Elitës (FOTO)

By

Në ditët e para pas dasmës, Gjiko dhe Elita Rudi befasuan.

Ndryshe prej shumë çifteve të tjera të cilat menjëherë pas mbarimit të ceremonisë nisen drejt pushimeve, dyshja nuk ndoqën këtë shembull.

Ishin punët ato që e lanë Gjikon edhe për një javë në studio por duket se tashmë ai do t’i dedikohet gruas së tij me kohë të plotë

Çifti i sapomartuar kanë marrë rrugë drejt Greqisë ku po shijojnë kohën me diell dhe qetësinë pranë njëri-tjetrit.

Foto nga mëngjesi i përbashkët s’kanë munguar. Të plotë ua sjellim më poshtë. /prive.al

Artikuj të ngjashëm