Tuna pyetet për Dafinën dhe përgjigjet në mënyrë epike!

By

Në mesin e shumë gjërave për të cilat u pyet por edhe u përgjigj Tuna Sejdi në intervistën ekskluzive për Prive ishte edhe raporti me këngëtaren Dafina Zeqiri.

Vite më parë bashkë sollën hitin ‘Vibe’ por më pas, miqësia mes dyshes u prish,për arsye tashmë të njohura.

E me rikonsolidimin e miqësisë së vajzave, Tuna e komentoi këtë pjesë.

Ajo tha se të falësh është madhështi, duke e hequr topin e fajit nga vetja për atë që ndodhi, nga përgjimet telefonike e tutje.

Ndiqeni të plotë deklaratën më poshtë nga minuti 20:22

Artikuj të ngjashëm