Jonida Vokshi publikon fotografi nga shtrati me…?! (FOTO)

By

Aktorja dhe prezantuesja e njohur nga Shqipëria, Jonida Vokshi për disa ditë rradhazi u shndërrua në temë kryesore e mediave rozë.

Kjo për dyshimet e krijuara për një lidhje të mundshme mes saj dhe reperit Capital T.

Por derisa mediat vazhdojnë të ‘flasin’ mbi këtë çështje, Jonida, duket se nuk e ka mendjen fare në to.

Mbrëmjen e kaluar ajo publikoi një fotografi nga shtrati teksa u pa në praninë e qenit të saj duke i uruar ëndrra të ëmbla të gjithë ndjekësve. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm