E dëgjuat këngën e parë të Stresit pas daljes nga burgu? (VIDEO)

By

Ka pak javë që Stresi ka dalë nga burgu.

Reperi u arrestua nga policia në Shqipëri për shkak se u kap me drogë dhe armë në një hotel në Tiranë.

Tani pas lirimit të tij, ai ka publikuar këngën e parë që quhet “Real Life” dhe e solli me videoklip.

Ndryshe, ka disa ditë që në media raportohet për ndarjen e tij nga bashkëshortja Kejsi megjithëse asnjëri prej tyre ende nuk e ka komentuar./Prive.al

Artikuj të ngjashëm