Enca më në fund shpjegon pse nxjerr gjoksin në çdo klip (FOTO)

By

Enca më në fund ka shpjeguar pse e nxjerr gjoksin në të gjitha klipet e saj.

Dhe ky shpjegim erdhi pasi një ndjekëse në Instagram e pyeti atë.

Këngëtarja nuk nguroi të përgjigjej madje foli në emër të të gjitha vajzave me gjoks të madh.

Ndryshe, ajo tha se edhe nëse do të vishte diçka të mbyllur sidomos në klipin e fundit për të cilin u kritikua, do t’i binte sërish në sy.

Kënga e saj e fundit është “Jealous” të cilën e solli me videoklip të mbushur me vajza në bikini./Prive.al

Artikuj të ngjashëm