FANSAT E BEYONCES OFENDOJNË RITA ORËN! (FOTO)

By

Para pak ditësh është mbajtur eventi ‘Met Gala’ ku të pranishëm ishin Jay Z, Beyonce e Rita Ora. Nga kjo ngjarje u prodhuan shumë lajme për treshen e sidomos për Rita Orën.

Disa media raportuan që gjatë asaj mbrëmje Rita Ora ka përqafuar reperin amerikan teksa ai është lideri i kompanisë që menaxhon shqiptaren.

Edhe pse Beyonce nuk ka reguar, fansat e saj kanë qenë më xhelozë.

Ata kanë shkruar lloj-lloj ofendimesh banale për Rita Orën. E përpos fjalëve ata kanë zgjedhur dhe një tjetër formë duke lënë ikona të Mbretëreshës Bletë siç njihet ndryshe Beyonce (Queen B)./Prive.al

rita3 rita ora4 ritaj5 rita ora

Artikuj të ngjashëm