U tha se ka shtuar peshë, por këngëtarja duket për mrekulli

By

Në njërën prej këngëve të saja i këndoi parasë, ndërsa tani ka pozuar para një kartëmonedhe gjigande 100 dollarëshe.

Cha-ching! Rihanna was all about the paper Wednesday as she showed off her ample curves in front of a larger-than-life painting of a crumpled $100 bill

Ajo është ndër figurat më të spiktaura të momentit në botën e shoubizit ndërkombëtar. Këngëtarja e famshme botërore Rihanna, kohëve të fundit në disa paraqitje publike, dukej shumë më e plotë se zakonisht, gjë që bëri që fansat ta kritikojnë për mos-kujdes ndaj vijës trupore.

Out and a pout! The Wild Thoughts songstress highlighted her face with a sharp contour and painting her pout pink

Por këngëtarja u duk shumë në formë gjatë një mbrëmjeje në New York, e veshur në një palë xhinse dhe një bluzë ngjyrë “khaki”, me një dekolte goxha të hapur.

Me këto veshje e shumë të tjera, ajo e ka dëshmuar se interesi që ka për modën, është më shumë se sa një pasion kalimtar.

Duhet theksuar se ajo ka edhe linjën e saj të veshjeve në brendin e njohur sportiv Puma. /Prive.al

Made for walking! The Work singer piled on the style with white boots, a gold chain and a matching watch

Artikuj të ngjashëm