Dy miq për kokë: Noizy publikoi këngën, ky është komenti i Ledrit (FOTO)

By

Mbrëmja e kaluar, solli edhe një këngë në mesin e artistëve shqiptarë.

Kësaj here, ishin djemtë e grupit OTR, Noizy e Varrosi ata që sollën një projekt të ri muzikor.

Dyshja publikoi këngën “Big Daddy” të shoqëruar me videoklip, dhe kjo i ka kapur vëmendjen Ledrit, mikut të Noizyt.

Ndonëse dikur ishin në armiqësi, Noizy e Ledri tani janë miq për kokë e e përkrahin njëri tjetrin në muzikë.

E duke u nisur nga kjo, Ledri e ka shpërndarë këngën e re të Noizyt, duke parafrazuar edhe rreshtin që i ka pëlqyer më së shumti në ato vargje të reperit.

“Luv it ëhen they call me”… /Prive.al

Artikuj të ngjashëm