Konfirmohet bashkëpunimi i ri Azetit (FOTO)

By

Bashkëpunimi i ri i reperit Azet, është konfirmuar.

Ai së shpejti sjellë një projekt të ri muzikor me Capital Bra.

Lajmin e bëri të ditur vet Azeti përmes një fotografie të postuar në Instagram, ku shfaqet krah tij.

Ata nuk kanë dhënë ende detaje të tjera përveç bashkëpunimit i cili po ndodhë dhe mund të publikohet shumë shpejtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm