Kështu iu festua ditëlindja Uliksit, djalit të Adelinës dhe Valit (FOTO)

By

Me datë 18 Prill 2017 u bë publik lajmi që këngëtarja Adelina Ismali është bërë nënë për të parën herë me ardhjen në jetë të Uliksit.

Por, duket se ditëlindja e bukuroshit të familjes është të paktën 10 ditë më herët.

Ditëlindja i është festuar Uliksit sot, siç mësohet nga një fotografi e postuar nga teze Ema.

‘Urime ditëlindja e parë dashuria jem. Të don tezja shumë’ – është shprehur Ema në postimin e bërë ku Uliksi shfaqet teksa shijon atmosferën e ditëlindjes me tortën në fokus.

Edhe 100 Uliks!/Prive.al

Artikuj të ngjashëm