Dy artikujt esencialë të çdo garderobe: Si t’i kombinojmë ato sipas Libertës?

By

Një këmishë e bardhë dhe një bluzë e zezë janë dy artikujt që çdo kush i ka në gardërobën e tyre.

Ndonëse tejet të thjeshta ato në të vërtetë arrijnë të ndryshojnë komplet veshjen tuaj vetëm me disa truqe të vogla.

Moderatorja e Prive, Liberta Spahiu shpesh ndan me ndjekësit e saj disa truqe të vogla si të transformojmë veshjet tona.

Këmisha e bardhë klasike i jep një estetikë të këndshme veshjes tuaj sepse ndihmon që çdo detaj të bashkohet.

Dhe mënyrat e kombinimit të saj janë të panumërta, mirëpo Liberta sjell 4 mënyra se si mund ta kombinoni ju.

 

Po ashtu edhe një bluzë e thjeshtë me ngjyrë të zezë i jep karakter veshjes tuaj dhe Liberta u mëson se si ta kombinoni.

Artikuj të ngjashëm