Urimi i Marinës për personin e shpirtit!

By

Prezantuejsa shqiptare Marina Vjollca si dhe reperi kosovar Getoar Selimi ka një kohë që kur edhe lidhjen e tyre si shokë e kanë kurorëzuar si cift.

E sot është reperi, ai i cili sot feston ditën e lindjes së tij, përkatësisht 34 vjetorin, ku padyshim nuk kishte si të mungonte as urimi nga vet Marina, për të.

‘I shtrenjti im gëzuar ditëlindjen!!! Ti je gjithcka për mua.Ndihem shumë e bekuar që të kam në jetën time…’ – shkruan Marina në llogarinë e saj në Instagram, ku edhe ka shpërndarë një foto pikërisht me personin në fjalë./Prive.al/

marina geti

Artikuj të ngjashëm