Angelina Jolie një nënë krenare, emocionohet teksa përcjell të birin për universitet

By

Angelina Jolie sapo mori notën 10 si nënë e shkëlqyer.

Një video e postuar të Mërkurën (21 Gusht) tregoi fituesen 44 vjeçare të Oskarit që po udhëtonte në Universitetin Yonsei të Seulit për të dërguar djalin e saj Maddox, 18 vjeç, i cili po fillon studimet për biokimi.

Ata u panë më parë duke zbuluar për universitete në Korenë e Jugut në nëntor 2018, dhe Jolie u sigurua që ajo të ishte afër të birit në ditën e tij të parë në Yonsei.

“Unë iki sot; sot është dita kur unë po e lë atë”, u dëgjua Jolie duke biseduar me studentë të tjerë në video.

Por përcjellja e të birit në Seul ndërsa ajo u kthye në Shtetet e Bashkuara nuk ishte e lehtë për nënën.

 

 

Artikuj të ngjashëm