Duhet ta shihni Stresin si berber (VIDEO)

By

Stresi paska edhe një profesion të dytë!?

Në fakt jo, por reperi nga Shqipëria ka treguar aftësitë e tij edhe në këtë profesion përmes një videoje të postuar në Instagram.

Ai ndau videon për ta uruar një mik të tij për ditëlindje dhe po, Stresi na dëshmoi se qenka i zoti edhe në këtë punë.

Theksojmë se artisti po punon fuqishëm në projekte të reja pas daljes së tij nga burgu muaj më parë.

Ai njoftoi përmes rrjeteve sociale se për çdo fillim të muajit do të sjellë nga një këngë të re./Prive.al

Artikuj të ngjashëm