Dua Lipa shkëlqen në trailer-in e parë për filmin “Argylle”

By

Dua Lipa po ndërron skenën me ekranin për projektin e saj të fundit.

Në trailerin për thrillerin spiun Apple Original Argylle të publikuar të enjten, këngëtarja mund të shihet duke luajtur përkrah aktorit të Man of Steel, Henry Cavill.

E veshur me një fustan ari vezullues dhe paruke bjonde, Lipa i afrohet Cavill-it, i cili luan rolin e titullarit të “spiunit më të madh në botë” dhe i thotë në mënyrë joshëse: “Sigurisht që shpresoj që ju të mund të kërceni aq mirë sa visheni”.

“Ka vetëm një mënyrë për ta zbuluar,” ngacmon Cavill, përpara se të marrë dorën e Lipës dhe ta çojë atë në mes të një piste vallëzimi.

Filmi aksion, i cili gjithashtu luan Bryce Dallas Howard, shënon rolin e parë të madh në aktrim të yllit të popit pas debutimit të saj në ekran si Mermaid Barbie në filmin hit, Barbie. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm