Capital T për koncert në Shkup, por i ndodhi kjo (FOTO)

By

Mbrëmja e djeshme në Shkup, e kapi në befasi reperin kosovar Capital T, që kishte shkuar atje për koncert.

Ai ishte paraparë të zhvillonte një mbrëmje muzikore të premten, por aq e madhe është baza e fansave të tij atje, sa salla ku ai do këndonte nuk i ka zënë të gjithë.

Edhepse koncerti do mbahej në një sallë sportesh, adhuruesit e Kapos s’i ka zënë vendi dhe shumë prej tyre kanë mbetur jashtë.

Për këtë arsye, ai ka kërkuar falje për at

Artikuj të ngjashëm