Meda me bashkëshorte dhe djalë sfilojnë në javën e modës

By

Janë fytyra publike për më shumë se një dekadë.

Por është dashur të kalojë e gjithë kjo kohë që Medën me bashkëshorte dhe fëmijë t’i shohim në një tjetër dimension – si modelë.

Familja Përgjeqaj kanë ardhur ndryshe në kuadër të javës së modës së fundmi duke sfiluar për një koleksion veshjesh.

Kujt do t’i shkonte mendja? /Prive.al

View this post on Instagram

Me ❤️teme

A post shared by Meda (@mehdin_pergjeqaj) on

Artikuj të ngjashëm