Dua Lipa rikrijon këngën “New Rules” si rregulla të reja për COVID-19

By

Të gjithë e dimë këngën e famshme të Dua Lipës, “New Rules”.

Është edhe njëra ndër këngët që i dha një shtysë të madhe këngëtares në njohje botërore.

Por së fundmi  në edicionin e fundit të shfaqjes së James Corden, dyshja erdhën me një tekst komplet të ti për “Rregullat e reja” të frymëzuara nga pandemia.

Një parodi e këndshme dhe interesante, mos e humbisni në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm