‘Fshatarja ime’ nga Ermali e Ledri edhe me videoklip?

By

Në koncertin e “50 vjetorit të Sabri Fejzullahut”, Ermali befasoi babain e tij me
përpunimin e këngës hit “Fshatarja ime”.

Kjo këngë e cila erdhi në duet me Ledri Vulën u komentua shumë e po kërkohet
gjithandej nga publiku.

Dëshirën e adhuruesëve të tyre Ermali dhe Ledri kanë vendosur ta plotësojnë,
pasiqë remiksi i ‘Fshatarja ime” do të pasurohet me videoklip.

Këtë javë ka nisur puna, e spoti do të ketë firmën e Imagine Films.

Kënga më poshtë në 2:02:10

 

Artikuj të ngjashëm