PINK zbulon disa detaje nga prapa-skenat e jetës së saj

By

Këngtarja Alicia Moore e njohur për publikun si PINK, së fundmi ka zbuluar disa gjëra që nuk i kemi ditur për të.

 

Këngëtarja, 40 vjeç, rishikoi videot e saj të vjetra muzikore për një intervistë në Billboard dhe zbuloi disa sekrete të prapa-skenave në lidhje me videon e këngës , ““There You Go.”.

Image result for pink was high while shooting there u go

“Unë kam qenë … 19 kur kam xhiruar këtë video. Kam pirë shumë marijuana dhe regjisori Dave Meyers vazhdonte të vinte pranë meje dhe më thoshte: “A mund të presësh të pish atë marijuanë pasi ta xhirojmë këtë skenë të parë?”

 

“Unë që mezi mbaja sytë hapur,” cfarë do të thuash? “Ai tha, unë me të vërtetë dua që ju të keni mundësi të hapni sytë tuaj. Unë ju përgjjjga sytë e mi janë të hapur”.

Image result for pink and daughter

PINK e përshkruan stilin e saj në këtë videoklip si më i bukuri, por vuri në dukje disa komplikime me xhirimin e videoklipit pasiqë tha se derisa mundohej të hipte në motoçikletë ishte rrezuar plotë 85 herë.

 

Këngëtarja tani ka kaluar këtë faze të jetës së saj dhe është e fokusar të jetë një artiste e suksesshme dhe një nënë e mirë për vajzën e saj.

Burimi: Pagesix.com

Artikuj të ngjashëm