Si rrallë herë, Ledri flet për jetën private: Është apo jo në lidhje?!

By

Mbrëmë është shpallur personazh i vitit 2017 nga Prive, e në pranimin e çmimit Ledri Vula ka rrëfyer gjithë vitin që kaloi, që nga idetë e klipeve deri te bashkëpunimi me Noizyn.

Planet për 2018-të i ka të qarta kur do të ketë dhe një album nga ai.

Mirëpo, përpos pjesës muzikore Ledri Vula është tejet i përmendur edhe për jetën personale, duke e lidhur ose edhe ndarë gjatë gjithë kohës.

Deklaratat mbi jetën private nga ai janë të pakta, por në këtë intervistë nuk i ka shpëtuar pyetjes së famshme.

Është apo jo në lidhje, e kuptoni në këtë material./Prive.al

Artikuj të ngjashëm