Dua Lipa në një kampanjë me kampionen e tenisit

By

Pas fushatës “Drink True” të markës që filloi në vitin 2021, Evian ka publikuar fushatën e saj më të fundit me superyllin botëror Dua Lipa dhe kampionen e US Open Emma Raducanu.

Duke festuar autenticitetin dhe duke qenë e vërtetë me veten, fushata përqendrohet rreth mbështetjes së gjatë të tenisit të Evian, të xhiruar në një fushë tenisi rozë.

Duke u mbështetur në trashëgiminë e famshme alpine të Evian, fushata vendoset mes një sfondi vizual të siluetave malore dhe paraqet Raducanu duke futur Lipën në botën e tenisit, përmes syve të saj.

Ndërsa Raducanu zhyt Lipën në botën e saj, rolet ndryshojnë dhe Lipa fton yllin e tenisit të provojë rutinat e saj ikonike të kërcimit nën tingujt e “Physical” që luan në sfond. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm