BIG MAMA PUBLIKON BASHKËPUNIMIN ME BES KALLAKUN DHE RATIN! (VIDEO)

By

Është publikuar bashkëpunimi i ri i Big Mamës, pas atij me Gason.  Projekti i ri vjen me Bes Kallakun dhe Ratin dhe është titulluar “Me temina”.

Muzika është bërë nga Irkenc Hyka e teksti nga Vangjel Kozma dhe Jani Duri.

Për armët që ka përdorur gjatë xhirimeve Bigi është përfolur se është arrestuar./Prive.al

Artikuj të ngjashëm