Vesa Luma e Big Basta ‘ndërrojnë’ gjininë dhe rezultati është tejet qesharak

By

Dyshja në karrierë dhe jetë, Vesa Luma dhe Big Basta me anë të programeve për të nderuar gjininë, sollën disa fotografi shumë qesharake.

Ishte Vesa ajo që i publikoi në llogarinë e saj në Instagram.

Big Basta na u bë një brune shumë atraktive, e në anën tjetër Vesa u bë një biond kaçurrel shumë simpatik.

Dyshja artistike, po ashtu javë më parë kanë paralajmëruar një bashkëpunim të ri, i cili vjen pas disa vitesh. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm