Nuk ka hatërmbetje: Rashel iku nga emisioni, por i uron ditëlindjen Ermalit në mënyrën më qesharake

By

Modelja shqiptare Rashel Kolaneci që ishte pjesë për një kohë të gjatë e emisionit Xing me Ermalin të moderatorit Ermal Mamaqi, u largua nga ky program televiziv për të vazhduar një tjetër karrierë.

Mirëpo mes tyre nuk ka hatërmbetje dhe këtë e dëshmon më së miri urimi super qesharak që Kolaneci i bëri dje Ermalit me rastin e ditëlindjes së tij të 36-të.

Duke i publikuar një fotografi qesharake që i përputhej karakterit të Ermalit, Rashel shkruante: “Miku im i mirë Ermali beson në ligjin e tërheqjes, pra ai thotë përherë se universi i dëgjon dëshirat tona. Dhe po, Ermali më tërheq me fuqinë e tij te pamatë qesharake Ermalin e kam dhe e dua si mik se me bën përherë te qesh! Nëse universi i dëgjon dëshirat tona, atëherë miku im u beftë 1000! p.s prapaskenat e reklamave dhe kohërave me te bukura”, janë fjalët e modeles në urimin për Ermalin. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm