Dua Lipa ju fton të jeni pjesë e videoklipit të ri

By

Dua Lipa po kërkon ndihmën e fansave të saj për të krijuar videoklipin e këngës “Levitating” nga albumi i fundit, “Future Nostalgia”.

Ajo prezantoi audicionin e hapur nëpërmjet një postimi në llogarinë e saj në Twitter.

“Hej djema! Jam shumë i entuziazmuar t’ju them se unë jam duke punuar në një video muzikore për ‘Levitating’ dhe unë dua që ju të jeni një pjesë e tij! Pavarësisht nëse është koreografi, tutorial grimi, animacion, ajo fillon në TikTok. Merrni pjesë në sfidën #DuaVideo dhe ju ose puna juaj mund të përfshihen në videon zyrtare të muzikës. Unë nuk mund të pres që të shoh se çfarë do të prezantoni”.

Artikuj të ngjashëm